Dt. Binnur Artkıy Erfidan Diş Kliniği

Yirmibeş yılık tecrübeye sahip olmanın verdiği profesyonellikle, günümüz dental teknolojileri ile donanmış kliniğimiz, hastalarımıza kaliteli, uzun ömürlü ve hijyenik bir tedavi sunmaktadır.

Hasta memnuniyetinin her şeyden önce geldiği kliniğimizde, önceliğimiz sunduğumuz tedavilerin, hastalarımız tarafından beğenilmesi ve uzun ömürlü olmasıdır.

Temel prensibimiz hastalarımızın ve çalışanlarımızın sağlığıdır. Bu amaçla her gün tüm aletlerimiz dezenfekte ve sterilize olmakta, tıbbi atık toplama kuralları hassas bir şekilde uygulanmaktadır. Tüm bu uygulamaların her aşaması uzman kuruluşlar tarafından düzenli olarak kontrol edilmekte olup, kliniğimiz bu hijyen kurallarıyla yıllardır akredite olmuş ve belgelenmiştir.

Kliniğimizde; dişe en az zarar veren fiber köprü, porselen köprü, diş estetiği, kompozit rezin, kanal tedavisi, protez ve gülüş tasarımı gibi tedaviler yapılmaktadır.

Misyonumuz, topluma diş sağlığının önemini anlatabilmek ve hastalarımızın kendi diş sağlıklarına hakim kılmaktır. Bu amaçla kliniğimizde ücretsiz olarak diş sağlığını koruma, diş çürüklerinin önlenmesi ve hasta hakları konusunda bilgilendirme yapılmaktadır.

Dt. Binnur Artkıy Erfidan

Uzmanlık:

Özgeçmiş:

1992 E.Ü. Dişhekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Mezuniyetten bugüne özel muayenehanesinde serbest diş hekimi olarak çalışmaktadır.

Galeri

İletişim Bilgileri

Adres:
Kazımkarabekir Caddesi No:19/17 Bornova-İZMİR
Telefon
+90 232 342 76 56
E-Posta
binnurartkiyer@gmail.com

Anlaşmalı Kurumlar