Diş Dostu Dergisi

Diş Dostu Dergisi, üç ayda bir yayınlanan, sağlıklı yaşam tarzına odaklanan konularıyla özellikle ağız- diş sağlığının ve doğru beslenmenin önemini vurgulayan bir magazindir. Sadece ağız-diş sağlığı değil; güncel, hayatın içinden konularıyla, merak edilenlerle, tüm dünyadan örneklerle dergi okuyucuları için sağlıklı yaşama giden yolda bir rehber niteliğindedir.

Diş Dostu Dergisi; İstanbul, Ankara, İzmir ağırlıklı olmak üzere tüm Türkiye genelinde yılda 12.000 diş hekimine ulaşmaktadır. Dergi her sayıda rotasyonlu olarak farklı datalardan oluşan 5000 hekime ulaşmaktadır. Böylece diş hekimleri hastalarına, bekleme odalarında keyifle okuyabilecekleri bir dergi sunmaktadır. Derginin, muayenehanelerde pek çok hasta tarafından da okunulduğu düşünüldüğünde, okunma oranı daha da artmaktadır.

Diş Dostu Dergisi ile elde edilen tüm reklam ve sponsorluk geliri hem Türkiye’deki tüm çocukları ağız- diş sağlığı konusunda eğitmeyi amaçlayan Dişler Yolunda Kampanyası’nda hem de Diş Dostu Derneği’nin yürüttüğü diğer halkı bilinçlendirme çalışmalarında kullanılmaktadır.

Dergi Ana Sponsoru