Dr. Oktay Dülger

Ağırlıklı olarak uzmanlık alanı olan kanal tedavisi, kanal tedavisi tekrarı, kanal tedavisinden kaynaklanan sorunların çözümleri, endodontik mikrocerrahi uygulanan muayenehanemizde ağızdaki sorunlara çözümler sunmak amaçlanmaktadır.

Dr. Oktay DÜLGER

Uzmanlık:

Özgeçmiş:

Endodonti

1982 yılında İstanbul Erkek Lisesinden mezun oldu. 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesinde Dişhekimi unvanını kazandı. 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim Dalı, Endodonti Bilim Dalında Doktora eğitimine başladı.

Değişik kanal patlarıyla doldurulmuş diş köklerinin kırılmaya karşı dirençlerinin karşılaştırmalı olarak incelenmesi başlıklı doktora tezini 1994 yılında tamamladı. İ.Ü. Dişhekimliği Fakültesi Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim Dalı, Endodonti Bilim Dalında 2003 yılına dek Araştırma Görevlisi olarak görev yaptı.

Birçok araştırma ve yayını olup, yurtiçi ve yurtdışında çeşitli poster ve tebliğler sunmuştur. İstanbul Etiler de Özel Muayenehanesinde serbest dişhekimliğine devam etmekte olup aynı zamanda çeşitli kurs ve konferanslar vermektedir.

Galeri

İletişim Bilgileri

Adres:
Zeytinoğlu Cad. Selçuklar Sok. Eti Ap. 14/A1 34335 Etiler İstanbul Turkey
Telefon
+90 212 351 5555
E-Posta
oktaydulger@yahoo.com, info@oktaydulger.com

Anlaşmalı Kurumlar