Dentanemon Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

2011 yılında kurulmuştur ve Koruyucu Diş Hekimliği hizmetini sunmak amaç edinilmiş, idealist ve dinamik bir hizmet anlayışı benimsenmiştir. Manisa’nın en deneyimli polikliniği olarak 12 yıldır hastalarımızın memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutarak hizmet vermekteyiz. Polikliniğimizin başarısının arkasındaki en önemli etkenlerden biri kalıcı güven, hoşgörü ve saygı gibi değerleri benimseyen deneyimli ve alanında uzmanlaşmış bir kadro ile çalışmamızdır.

DT. Faruk TOMRUK

Uzmanlık:

Özgeçmiş:

1971yılında Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesinde doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Giresun/Espiye’de, liseyi Espiye Lisesinde tamamlamıştır. 1995 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1996 yılında Manisa’da ilk diş polikliniğini açmış ve çalışmalarını ağırlıklı olarak Koruyucu Diş Hekimliği uygulamalarına yoğunlaştırmıştır. 2014 yılında Koruyucu Diş Hekimliği Derneği’ni kurmuştur. Derneği kurduğu tarihten itibaren okullara Ağız ve Diş Sağlığı Eğitimleri düzenlemektedir ve halen Belediye ortaklığında proje geliştirerek eğitim faaliyetlerine devam etmektedir. 2017 yılından itibaren mesleki kariyerine Özel Dentanemon Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde Diş Hekimi ve Klinik Yöneticisi olarak halen devam etmektedir.

 

Faruk TOMRUK Diş Dostu Derneği üyesi olup, kliniği diş dostu onaylı kliniktir. Aynı zamanda DEKİD (Dental Klinik İşletmecileri Derneği) üyesi olup birçok kurs ve kongreye katılmıştır. Bunlardan bazıları;

 

-DEKİD Ulusal Kongresi

-TDB Kongreleri

-Klinik Yönetimi Eğitimleri

-Eğitmen Diş Hekimi Eğitimi

-International Quıntessence Sempozyumları

-Ortodonti ve Pedodonti Kursları

İletişim Bilgileri

Adres:
2. Anafartalar Mah. Cumhuriyet Caddesi No 57/a, Şehzadeler, Manisa Merkez, Türkiye
Telefon
Tel: 0236 237 1516 Gsm: 0533 154 33 68
E-Posta

Anlaşmalı Kurumlar