Levent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Kliniğimiz 2014 yılında 1. LEVENT de protez uzmanı DR SİBEL ÖZDEMİR  ÖZKAN. tarafından kurulmuş olup , bütün diş hekimliği alanlarında uzman doktorlar tarafından en son teknolojik aletlerle tedaviler gerçekleştirilmektedir . Tedavilerde dijital teknolojiler 3D PRİNTER  ve lazer çeşitleri kullanılmaktadır.

Klinik ekibi İngilizce , Fransızca , Almanca , Bulgarca , Rusça bilmektedir .

2019 yılında kliniğimiz sağlık turizmi yapma yetki belgesi almıştır ve bu kapsamda  sağlık turizm hastası da bakmaya başlamıştır . 

Güncel teknolojileri takip eden , sürekli eğitime önem veren , hijyen ce temizliğin olmazsa olmaz olduğu kliniğimizde  hedefimiz kendi protez laboratuvarımızı bünyemizde kurmak ve uluslararası pazarda daha etkin rol oynamak bulunmaktadır .

Dr. Sibel ÖZDEMİR

Uzmanlık:

Özgeçmiş:

 

28 Haziran 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. 1992 senesinde Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 1998 yılında Köln Üniversitesi’nde Protetik Anabilim dalında doktorası için çalışmalarda bulundu. 1999 senesinde Marmara Üniversitesi Protez Ana Bilim Dalın’nda “Metal Desteksiz Protezlerin Kırılma Direnci” üzerine doktorasını tamamladı. 1999-2014 yılları arasında kendi özel muayenehanesinde çalışmış olup, Özel Levent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin kurucusudur. İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Galeri

İletişim Bilgileri

Adres:
Nispetiye Mah. Nispetiye Cad. Ayyıldız İş Merkezi
No:2/3 Beşiktaş / İstanbul
Telefon
+90 212 325 92 50
E-Posta
info@leventdis.com.tr

Anlaşmalı Kurumlar