DMR Dent

DMR DENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; Dr. Gökhan Yamaner yönetiminde, farklı alanlarda uzmanlaşmış deneyimli hekim kadrosuyla birlikte, Levent’te hizmet vermektedir.

Hastalarına kendilerini özel hissettiren, kişiye özel uygulamalarıyla, en steril ortamda çalışmalarını yürüten, denetleme konusunda en titiz prosedürlere gereken en hassas önemi veren, deneyimli ve güler yüzlü personeli ile ödül almış butik bir poliklinik.

DMR DENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde, Periodontoloji, Konservatif Diş Tedavisi,Ağız Diş ve  Çene Cerrahisi, İmplantoloji, Ortodonti, Pedodonti, Protetik Diş Tedavisi, Endodonti, Diş Beyazlatma (Bleaching) ve Diş Estetiği alanlarındaki uygulamaları ile hizmet vermektedir.

İleri teknolojik cihaz ve ekipmanlarla  donatılmış, uzman kadrosu ile ağız ve diş sağlığı alanında gelişen en yeni tedavi yöntemlerini takip ederek ve devamlı kendini yenileyerek tedavi seçenekleri sunan kliniğimizde, hastalarımızın konforunu ve memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiş ve bu yaklaşımın dışına hiçbir zaman çıkmadan hizmet vermeye devam etmektedir.

Dr. Gökhan YAMANER

Uzmanlık:

Özgeçmiş:

Endodonti

1976 yılında Safranbolu’da doğan Dr. Gökhan YAMANER ilk, orta ve lise öğrenimi Safranbolu’da bitirdi. Daha sonra Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastalıkları ve Tedavisi Ana bilim Dalı Endodonti Uzmanlığından mezun oldu. 2000-2014 yılları arasında Türkiye Hastanesinde Uzm. Diş Hekimi ve Endodontist olarak çalışmıştır. 2015 yılında ise Levent mevkiinde kendi özel kliniğini açarak uzman kadrosuyla faaliyet göstermeye başlamıştır. Kendisinin hem Endodonti hem de implantoloji uzmanlığı bulunmaktadır. Bu alanda birçok eğitim ve kongrelere katılmıştır. Kendisi evli ve bir çocuk babasıdır.

Dr. Işıl Damla Şener YAMANER

Uzmanlık:

Özgeçmiş:

Protetik

1978 yılında İstanbul’da doğan Dr. Işıl Damla ŞENER YAMANER ilk, orta ve lise öğrenimi İstanbul Özel FMV Işık Okullarında bitirdi. Daha sonra Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. Kendisi 2013-2015 yılları arasında İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Ana Bilim Dalı bölümünde Yrd.Doç.Dr. olarak hizmet vermiştir. Daha sonrasında ise kendisi gibi Dr. Olan eşi Gökhan YAMANER ile Levent mevkiinde açtıkları özel kliniklerinde Protetik Diş tedavisi Uzmanı olarak hizmet vermektedir. Kendisi evli ve bir çocuk annesidir.

Dr. Filiz HYUSEIN ÇAVDAR

Uzmanlık:

Özgeçmiş:

Periodontoloji

1973 yılında Bulgaristan’da doğan Dr. Filiz HYUSEIN ÇAVDAR lise öğrenimini Dobrich Fen Lisesinde bitirmiştir. Daha sonra sırasıyla 2011 T.C. Sağlık Bakanlığı Periodontoloji Uzmanlığı 15.10.2001-28.08.2008 Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü – Doktora 2003- 2008 Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji A.D.- Araştırma görevlisi1991-1997 Sofya Tıp Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi olarak eğitim almıştır. Kendisi 2012-2015 Avrupa Diş ADSM, Periodontoloji uzmanı, 2010-2012 Medicana Diş Hastanesi,Bahçelievler, Periodontoloji uzmanı, 2001-2008 Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji A.D.’da Araştırma görevlisi,  1997-2001 Muayenehane 2015 yılından itibarende DMR DENT Diş Polikliniğinde Periodontoloji uzmanı olarak hizmet vermektedir.  Kendisi evli bir çocuk annesidir.

Galeri

İletişim Bilgileri

Adres:
Levent mah. Levent cad. No:18/2 Beşiktaş/İstanbul
Telefon
+90 212 270 30 66
Faks
+90 212 270 30 67
E-Posta
info@dmrdent.com

Anlaşmalı Kurumlar