Dent Healt

2022 yılında faaliyete geçen kliniğimizde 3 ünitimizle yurt içi ve yurtdışından hastalarımıza butik ve en üst kalite prensibiyle hizmet vermekteyiz. 3 boyutlu yazıcı , ağız içi tarayıcı gibi son teknoloji donanımlarımız sayesinde kısa sürede kalıcı ve etkili tedaviler sunuyoruz. Hekimlerimizin ana branşı ortodonti ve endodonti olmakla birlikte iki hekimimizin de uzun dönem klinisyenlik tecrübeleriyle her branşta tedavilerimizi gerçekleştiriyoruz. Kliniğimizde hijyen standartları en üst seviyede uygulanmaktadır ve Covid-19 salgını için tüm ekstra tedbirler alınmıştır. Esas hedefimiz hastalarımıza konforlu , sağlıklı , hijyenik ve kalıcı bir tedavi sunmaktır .

Dt. Melis Bircan

Uzmanlık:

Özgeçmiş:

 

1989 istanbul doğumluyum. Evli ve 1 çocuk annesiyim.2007 yılında Edirne Fen Lisesinden 2012 yılında Marmara üniversitesi Diş hekimliği fakültesinden mezun oldum. 2012 yılından beri çeşitli kliniklerde aktif çalışmaktayım . Şu an Levent’teki muayenehanemde çalışmaya devam ediyorum. Yeditepe üniversitesi endodonti bölümünde doktoramın son dönemindeyim. İstanbul 911 arama kurtarma ve araştırma derneği Yk üyesi , Türk Endodonti Derneği ve Diş dostu Derneği üyesiyim.

Dt. Simay Yılmaz

Uzmanlık:

Özgeçmiş:

 

Dt. Simay Yılmaz, 1993 yılında Adana’da doğmuş, 1996 yılında İstanbul’da yaşamaya başlamıştır. İlk ve orta öğretimini de İstanbul’da tamamlamış, 2012 yılında Saint Joseph Fransız Lisesinden mezun olmuştur. Lisans eğitimini 2012-2017 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2017 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda başladığı doktora eğitimine devam etmektedir. Doktora tez çalışmasını farklı retainer tellerinin mirosızıntısının değerlendirilmesi üzerine yapmaktadır.

Uzmanlık alanı olan Ortodonti’yi ilgilendiren her türlü uygulama ile beraber mesleki ilgi alanları; çene gelişim bozuklukları, lingual ortodontik tedavi, şeffaf plaklarla ortodontik tedavi, ortognatik cerrahi işlemleridir.

Türk Ortodonti Derneği (TOD), Estetik Dişhekimleri Akademisi Derneği (EDAD), Lingual Ortodonti Derneği (LOD), Türk Aligner Derneği (TAD), American Association of Orthodontics( AAO), World Federation of Orthodontics(WFO) üyesidir.

Galeri

İletişim Bilgileri

Adres:
Nispetiye Cd No:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul
Telefon
+90 544 745 10 16
E-Posta
info@dent-health.com

Anlaşmalı Kurumlar